We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

FIAT Seicento

Seicento

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Fiat Seicento

Dywaniki do Fiata Seicento to jedna z propozycji naszego sklepu internetowego. Skutecznie zabezpieczą podłoże tego kompaktowego samochodu osobowego przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak brud, uszkodzenia mechaniczne czy odkształcenia. Dywaniki są idealnie dopasowane do konfiguracji siedzeń. Dokładnie „otulają” podłogę w pojeździe chroniąc ją przed wilgocią i korozją. Rozglądasz się za komfortowymi dywanikami samochodowymi? Sprawdź nasz asortyment!

Dywaniki samochodowe Fiat Seicento bardzo łatwo zamontować, a w razie potrzeby zdemontować. Staranne wykonanie sprawia, że posłużą przez lata zachowując znakomity wygląd. Zastosowanie wytrzymałych materiałów sprawia, że każdy zestaw przetrwa wzmożoną eksploatację. Co ważne, dywaniki nie przesuwają się po podłodze, nie podwijają się, są wodoodporne. Ułatwiają utrzymanie porządku w samochodzie. Zdadzą egzamin w trudnych warunkach atmosferycznych.

Jakie rodzaje dywaników do Fiata u nas znajdziesz?

Dywaniki Fiat Seicento wyróżniają się ponadczasowym wzornictwem, trwałością oraz dbałością o najmniejszy detal. Na stronie internetowej https://dywaniki.com.pl/, znaleźć można modele wykonane z gumy oraz materiałów tekstylnych, w tym m.in.:
dywaniki gumowe Fiat Seicento
dywaniki welurowe Fiat Seicento (1998-2010)

Nowoczesne dywaniki do Fiata Seicento – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Fiata Seicento produkuje się ze specjalnej mieszanki gumy, która gwarantuje pełną wodoodporność. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilność, a podwyższone krawędzie jeszcze lepiej chronią przed wilgocią, wodą, rozlanym sokiem czy inną cieczą. Ponadto łatwo wyczyścisz modele gumowe za pomocą odkurzacza lub wilgotnej szmatki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zestawów wykonanych z gumy.

Na uwagę zasługują również stylowe dywaniki welurowe do Fiata Seicento, zaopatrzone w otwory na klipsy montażowe. Lekki komplet tekstylny charakteryzuje się mocnym szyciem oraz miękkim, gęstym runem z igłowanego filcu. Od spodu posiada wodoodporną warstwę materiału. Eleganckie dywaniki welurowe Fiat Seicento znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/fiat/seicento/. Zapraszamy!