We are committed to provide service 24 X 7
0 Szt.0.00

Brak produktów w koszyku.

CITROEN Xsara Picasso

Xsara Picasso

Wyświetlanie jednego wyniku

Dywaniki samochodowe Citroen Xsara Picasso

Dywaniki do Citroena Xsara Picasso to podstawowe wyposażenie samochodu, które wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Świetnie radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych – skutecznie chronią przed deszczem, topniejącym śniegiem wniesionym na obuwiu czy też błotem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów posłużą przez długi czas zachowując wysokie walory estetyczne.

Dywaniki samochodowe Citroen Xsara Picasso to niezawodna ochrona przed zniszczeniem. Są łatwe w montażu i optymalnie dopasowane do wnętrza pojazdu. Niezbędne o każdej porze roku. Nie podwijają się w czasie jazdy, są odporne na przetarcia, a także nie sprawiają problemu, jeśli chodzi o czyszczenie. Warto zajrzeć do naszego e-sklepu i wybrać dedykowany zestaw dywaników idealnie dopasowany do konkretnego modelu samochodu.

Jakie rodzaje dywaników do Citroena u nas znajdziesz?

Dywaniki Citroen Xsara Picasso to akcesoria wykonane z należytą starannością, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii produkcji. Wszystkie oferowane przez nas komplety znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/. Prezentujemy m.in.:

dywaniki gumowe Citroen Xsara Picasso
dywaniki welurowe Citroen Xsara Picasso (1999-2010)
dedykowane maty do bagażnika Citroen Xsara Picasso

Praktyczne dywaniki do Citroena Xsara Picasso – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Dywaniki gumowe do Citroena Xsara Picasso to w pełni wodoodporny komplet dokładnie otulający przestrzeń między siedzeniami w pojeździe. Zabezpieczają podłogę przed wilgocią i zabrudzeniem. Bezzapachowa mieszanka gumy posiada doskonałe parametry wytrzymałościowe. Jeśli więc szukasz porządnych dywaników gumowych do swojego Citroena, sprawdź naszą ofertę!

Znajdziesz w niej także dywaniki welurowe do Citroena Xsara Picasso. Mocny materiał tekstylny jest odporny na wilgoć, błoto oraz inne zanieczyszczenia. Odpowiedni zestaw zapewni bezpieczną i wygodną jazdę o każdej porze roku. Niezawodne dywaniki materiałowe Citroen Xsara Picasso znajdziesz na https://dywaniki.com.pl/dywaniki/citroen/xsara-picasso/. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!